Free Themes

Başvuru Koşulları

1)  Ödüle aday olabilmek için başvuru esastır.

2) Ödüller, kamu kurumlarının (kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları dahil) merkez veya taşra teşkilatındaki uygulamalarına, yerel yönetimlerin eYerel Yönetim uygulamalarına, kamu kurumlarının diğer kamu kurumlarıyla aralarındaki uygulamalara verilecektir.

3)  eDevlet uygulamalarının etkin (aktif) ve/veya etkileşimli (interaktif) bir işlev yerine getirmesi temel koşuldur. Yalnızca bilgilendirme amaçlı, edilgen (pasif) uygulamalar ödüllerin kapsamı dışındadır.

4)  Başvuru sahipleri kamu sektörünün (kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları dahil) merkezi veya taşra teşkilatı, yerel yönetimin kendisi veya herhangi bir yan kuruluşu olmalıdır.

5)  Uygulamaların, tamamen işler durumda ve halen kullanımda olması gerekmektedir. Bu nedenle, halen tasarım ve geliştirme aşamasında bulunan uygulamalar ödüle başvuramazlar.

6)  TÜSİAD-TBV eTR Ödülü’nü almış olan uygulamaların ödüle tekrar aday olabilmeleri için uygulamadaki gelişmeleri ve farklılıkları belirtmeleri gerekmektedir.

7)  Başvurular 6 Şubat 2017 tarihinde başlayacak ve 22 Mart 2017 tarihinde saat 12.00’de tamamlanacaktır. Başvurular için gerekli formlar www.etrodulleri.org  adresinde bulunmakta olup, başvurular Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine online olarak yapılabilecektir.  

8)   Başvuru formları üç adettir:

a. Form 1 idari ve temel bilgileri içermektedir. Bu bölüm değerlendirme kriterleri açısından göz önüne alınmayacaksa da başvurunun geçerli olması için doldurulmalıdır.

b. Form 2 ana başvurudur ve değerlendirme için kullanılacaktır. Başvurular aşağıdaki Değerlendirme Kriterleri kullanılarak değerlendirilecektir.

c. Form 3 proje hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için hazırlanmış olup, aşağıda verilen değerlendirme ölçütleri bağlamında puanlamaya bir etkisi olmayacaktır. Özel Ödül’e başvuracak projeler için ise Form 1 ve Form 2’nin doldurulması yeterlidir.

9)  Başvuruya konu olan uygulama ile ilgili 4.000 ila 10.000 kelime arasında bilgi verilmesi değerlendirme açısından uygun olacaktır. Uygun görülen bölümlerde tablolar, grafikler, şekiller ve resimler kullanılabilir. 

Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net
Read best online bokies by http://artbetting.net/