Free Themes

12. eTÜRKİYE (eTR) ÖDÜLLERİ TBMM’DE SAHİPLERİNİ BULDU

TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen “12. e Türkiye (eTR) Ödülleri” Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

TÜSİADveTürkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen 12. “eTürkiye (eTR) Ödülleri”nin kazananları belirlendi.

11. eTÜRKİYE (eTR) Ödülleri TBMM'de sahiplerini buldu

TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen “11. e Türkiye (eTR) Ödülleri” Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

TÜSİAD ile Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen, Türkiye’nin ilk ve lider elektronik sertifika ve mobil imza hizmet sağlayıcısı E-GÜVEN Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş.’nin ana sponsoru olduğu 11. “eTürkiye (eTR) Ödülleri”nin kazananları  belirlendi.

TÜSİAD ve TBV tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenecek eTürkiye (eTR) Ödülleri’ne başvuru süreci başladı

TÜSİAD ve TBV tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenecek eTürkiye (eTR)  Ödülleri’ne başvuru süreci başladı.

eTR ÖDÜLLERİ’NDE KAMU KURUMLARI ve YEREL YÖNETİMLERİN eDEVLET PROJELERİ ÖDÜLLENDİRİLECEK...

Başvurular 15 Ağustos 2013 –  4 Ekim 2013

tarihleri arasında yapılabilecek

 

TÜSİAD ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından düzenlenen eTR Ödülleri’nin bu yıl onbirincisi gerçekleştiriliyor. eTR Ödülleri’ne başvurular 15 Ağustos 2013 - 4 Ekim 2013 tarihleri arasında yapılabilecek. Ödüller, bu yıl Aralık ayı içerisinde düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net
Read best online bokies by http://artbetting.net/