Free Themes

10.eTR Ödülleri Başvuruları Başladı!

TÜSİAD ve TBV tarafından düzenlenen eTR Ödülleri’nin bu yıl onuncusu gerçekleştiriliyor. 25 Temmuz 2012’de başlayan başvuru süreci 3 Ekim 2012’de sona erecek.  Ödüller, Aralık ayı içerisinde  düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Bu yıl onuncusu gerçekleştirilecek “eTR Ödülleri” ile Kamudan Vatandaşa eHizmetler Kategorisi, Kamudan İşdünyasına eHizmetler Kategorisi, Kamudan Kamuya eHizmetler Kategorisi, Yerel Yönetimler (Küçük, Orta, Büyük Ölçekli) Kategorisinde ödüller verilecektir.


Kamudan Vatandaşa eHizmetler, Kamudan İşdünyasına eHizmetler ve Kamudan Kamuya eHizmetler Kategorilerine kamu sektörünün (kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları dahil) merkez veya taşra teşkilatları; Yerel Yönetimler Kategorisi’ne ise yerel yönetimler ve bağlı kuruluşları başvurabileceklerdir.

Tüm kategorilerde başvuran uygulamaların etkin (aktif) ve/veya etkileşimli (interaktif) bir yapıya sahip olması şartı aranmaktadır. Halen tasarım ve geliştirme aşamasında bulunan uygulamalar, pilot projeler ve yalnızca bilgi veren edilgen (pasif) çözümler ise ödüllere aday olamamaktadır.

Yukarıdaki kategorilerin koşullarını tam karşılamamakla birlikte, modern devlet anlayışını destekleyen, şeffaflık, sosyal sorumluluk, istihdam olanağı yaratmak, maliyet verimliliğini artırmak gibi ilkeleri benimseyen uygulamalar da “özel ödül” ile ödüllendirilebilecektir.

Ayrıca 10.eTR Ödülleri’ne özel olarak, önceki yıllarda eTR ödülü almış olan projelerin gelişimlerinin takip edilmesi ve projelerin kazanımlarının değerlendirilmesi sonucunda TÜSİAD-TBV eTR Yürütme Kurulu tarafından “En İyi Gelişim Gösteren Proje” ödülü verilecektir.

Bookmaker No1 in The UK - William Hill by w.artbetting.net
Read best online bokies by http://artbetting.net/